Statybos procesas

Karkaso koncepcija – įmonė, turinti ilgametę patirtį, taikanti efektyviausius darbo metodus, atsižvelgianti į individualius kliento poreikius ir nuolat tobulėjanti. Būtent dėl šių priežaščių užsitikrinome tvirtą poziciją karkasinių namų rinkoje. Susipažinkite su statybos eiga.

Statybos eiga

Dirbame nuo

2010

Apgyvendintos šeimos

95

Patenkinti klientai

95

Karkasinio namo statyba

Pirmo susitikimo metu išklausome Jūsų norus, lūkesčius ir išnagrinėję projektą deriname sąmatą. Po to ruošiame darbinius brėžinius, dirbame su medžiagų užsakymais ir pradedame namo statybą. Vidutiniška statybų trukmė - du mėnesiai. Toliau prasideda vidinės apdailos, komunikacijų ir gerbūvio darbai.

Karkasinio namo statyba

Pamatų įrengimas

1

Karkasiniam namui dažniausiai įrengiami gręžtiniai pamatai. Dėl savo specifikos gręžtiniams pamatams yra keliami dideli reikalavimai, todėl atliekamas darbas turi tiksliai atitikti konstruktoriaus parengtus pamatų darbo brėžinius. Inžineriniai-geologiniai tyrimai yra viena iš svarbiausių gręžtinių pamatų įrengimo detalių. Pagal juos yra parenkamas gręžinių gylis, skersmuo, kiekis ir įrengimo būdas.

1
Pamatų įrengimas

Karkaso įrengimo darbai

2

Namo karkasui skiriamas ypatingas dėmesys- karkaso darbus atlieka tik profesionalūs darbuotojai pagal tikslius brėžinius, naudojama tik kalibruota, graduota, aukščiausios kokybės statybinė mediena. Po karkaso statybos darbų prasideda karkaso sandarinimo-šiltinimo darbai. Profesionaliai atlikti karkaso darbai garantuoja namo ilgaamžiškumą.

2
Karkaso įrengimo darbai

Stogo, langų, durų įrengimas

3

Stogo dangai dažniausiai naudojama skarda, čerpės, beasbestis šiferis ir kitos dangos. Langai ir durys užsakomi mediniai arba plastikiniai, gaminiams keliami aukšti reikalavimai- šilumos taupymas, tvirtumas, šiuolaikiškas dizainas ir priimtina kaina.

3
 Stogo, langų, durų įrengimas

Fasado montavimas

4

Išorės apdailai naudojame šiuolaikinės architektūros tendencijas atspindinčias medžiagas- termomedieną, maumedį, eglės dailylentę, skalūną, fibrocementines plokšteles ar kitas medžiagas. Dažniausiai terasos įrengimui naudojam termomedieną arba pagal kliento poreikius.

4
 Fasado montavimas

Inžinerinės sistemos

5

Šiai dienai namo šildymui siūlome oras-vanduo šilumos siurblius- tai ekologiška ir aplinką tausojanti sistema, naudojanti atsinaujinančius energijos išteklius. Pagal užsakovo poreikį ir galimybes gali būti kiti šildymo būdai- dujos, oras-oras, geoterminis ir kt. Šiuolaikinis namas neatsiejamas nuo rekuperacinės sistemos, kuri užtikrina pastovų šviežio oro tiekimą neprarandant energijos. Tolimesniame etape išvedžiojama elektros instaliacija ir santechnika. Įrengiamas vandentiekis ir valymo įrenginiai.

5
Inžinerinės sistemos

Užbaigiamasis etapas

6

Galiausiai atliekami vidinės apdailos darbai. Užbaigus statybos darbus atliekamas sandarumo testas ir suteikiamas A+ energinio efektyvumo sertifikatas. Jau galite įsikurti naujuose namuose.

6
 Užbaigiamasis etapas

Ką gaunate?

A+ energetinio efektyvumo klasė
A+ energetinio efektyvumo klasė

Mūsų statyti namai pasižymi mažu energijos suvartojimu- žymiai mažesnės sąnaudos šildymui ir karšto vandens ruošimui. Gyvenimas name bus komfortiškas, naujausios inovacijos leis nesudėtingai valdyti namų ūkį. Ekologiški sprendimai leis prisidėti prie gamtos išsaugojimo.

Sklandi statybų eiga
Sklandi statybų eiga

Statybose nuodugnus kiekvieno etapo apgalvojimas labai svarbus. Ilgametė patirtis mums padeda nusimatyti realius terminus, susidaryti darbų atlikimo grafiką ir jo laikytis. Vidutinė statybų trukmė yra trys-keturi mėnesiai.

Teisingi sprendimai
Teisingi sprendimai

Įsigiliname į kiekvieną projektą, pagal jį paruošiame darbo brėžinius, parenkame tinkamas medžiagas ir įrenginius. Tokiu būdu pasiekiame aukščiausios kokybės rezultatą.

Jokių papildomų išlaidų
Jokių papildomų išlaidų

Puikiai žinome, kaip svarbu tiksliai žinoti namo statybos kainą. Įsigilinsime į Jūsų poreikius ir pateiksime sąmatą. Laikysimės bendro susitarimo ir sutartos darbų apimties.

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Plačiau apie tai: privatumo politikos puslapyje.